Přejít na obsah

Hrajeme si s rýmy – 5.třída

 10.1.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

V rámci tvořivých činností si páťáci  v hodinách českého jazyka zkusili vymyslet a napsat své první básničky. Ve třídní soutěži jsme si pak hlasováním určili nejpovedenější dílka. Každý žák měl tři hlasy. Ty pak uděloval podle svého uvážení nejlepším básničkám svých spolužákům. Na třetím místě s počtem 4 hlasů skončila díla Štěpánky Čadové, Matýska Papáčka, Artura Gregora a Terezky Novotné. Na druhém místě skončila báseň Terezky Oláhové s počtem 8 hlasů. Vítězná básnička získala 9 hlasů a její autorkou je Aneta Krýzlová. Zvláštní cenu dostala básnička Lidušky Páchové jako ocenění za mimořádně povedené básnické dílo. Sami posuďte vybraná díla.

                                                                                                Radka Kulhavá