Požární ochrana očima dětí – okresní kolo

30.3.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

V okresním kole soutěže získali žáci naší školy mnohá ocenění v nemalé konkurenci soutěžících z řad žáků základních škol a mladých hasičů.

Oceněným blahopřejeme, děkujeme za vynikající reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.

Ve výtvarné části soutěže získala Lucie Novotná (2. tř.) 1. místo, Tereza Lukešová (2. tř.) 2. místo v kategorii ZŠ1 a Tereza Novotná (5. tř.) 1. místo v kategorii ZŠ2.

V literární části soutěže získala Ludmila Páchová (5. tř.) 1. místo v kategorii L1, Nela Horynová (7. tř.) 1. místo v kategorii L2, Kateřina Velínská (9. tř.) 1 místo a Kateřina Frimlová (8. tř.) 3. místo v kategorii L3. V kategorii L2 obsadil 2. místo bývalý žák naší školy, nyní gymnazista Josef Blažek.

V čísti soutěže zaměřené na práci s digitálními technologiemi získala Kateřina Velínská (9. tř.) 2. místo a Lukáš Hoder (9. tř.) 3.místo v kategorii 12 – 18 let.

Všichni ocenění žáci obdržěli osobní pozvánku od Okresního sdružení hasičů Čech,  Moravy a Slezska na slavnostní vyhlášení, které se uskuteční 20. dubna v České Třebové.