Přejít na obsah

Zápis do 1. třídy

 17.4.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Zápis do 1. třídy

     Ve dnech 18. a 19. dubna se uskutečnil zápis do 1. třídy. Od 14 hodin přicházeli rodiče s budoucími školáky. Na chodbě je přivítali žáci 5. třídy, převlečení za pohádkové bytosti.

Rodiče s dětmi navštívili postupně 3 místnosti – v první si děti vyzkoušely zručnost – lepily, stříhaly a kreslily, také si mohly zahrát některé stolní hry. Ve druhé místnosti prokázaly své znalosti matematické a mluvnické. Nakonec navštívili společně s rodiči paní ředitelku, která předala rodičům informace a materiály, potřebné pro úspěšné zvládnutí vstupu do 1. třídy. Děti dostaly spoustu dárků, které pro ně vyrobili žáci školy, kalendář, tašku s ovocem od firmy MOVOS Svitavy a macešky v květináči od pí Kaplanové.

Všechny děti chválíme, byly moc šikovné a skvěle připravené.

Těšíme se na Vás!!!!