Přejít na obsah

Malá kulaté pro Justýnku

 20.4.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Ne každý má to štěstí být zdravý, ale každému můžeme trochu pomoci. A my pomáháme.smiley

Malé Justýnce je už 8 let, v 10 měsících jí diagnostikovali Williams-beuren syndrom. Jde o genetickou vadu – řadí se mezi mikrodeleční syndromy, kdy na 7.chromozonu chybí asi 20 genů. Kvůli tomu má Justýnka spousty zdravotních problémů.

V pátek nám pomohli chlapci z 9. třídy – Jára, Ondra a Jindra přenést 14 plných pytlů s víčky do auta paní uč. Zuzky Novotné. Tolik víček, díky Vám, jsme mohli převézt do Pardubic k mamince paní Šklíbové. I Justýnka byla doma. S úsměvem nás přivítala a poslala pozdrav všem žákům a rodičům naší školy.

heartPřidejte se tedy k nám a pomozte nám nasbírat pro Justýnku co nejvíce víček z PET lahví.

                                                                                                       Žáci 6. třídy