Zlatý slavík

25.4.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Zlatý slavík

Ve středu 26. 4. odjelo 12 žáků z I. stupně na pěveckou soutěž Zlatý slavík do Základní školy Kerhartice. Celkem se zde sjelo 40 zpěváků ze ZŠ Bří Čapků, Komenského – Štěpnice, Libchavy a Kerhartic.

Soutěžilo se ve 3 kategoriích. Pěvecké výkony hodnotily paní učitelky z jednotlivých škol.

V I. kategorii soutěžilo 12 žáků z 1. tříd. Ve II. kategorii zpívalo 14 žáků ze 2. a 3. tříd. Pro vysokou účast a hodně vyrovnaných výkonů bylo oceněno prvních 5 míst. Stejné pravidlo platilo i pro III. kategorii, ve které zpívalo 14 žáků.

Naši školu reprezentovali:

I.kategorie: Matyáš Šmétka, Štěpánek Sokol, Vojtík Horníček

II. kategorie: Zuzanka Klosová, Sofinka Leierová, Terezka Lukešová, Šíma Adamec

III.kategorie: Terezka Kalousková, Niki Marčíková, Kristýnka Raliková, Terezka Oláhová a Maty Adamec

Ocenění získali:

1.místo – Matyáš Šmétka (I. kategorie)

2.místo – Maty Adamec (III. kategorie)

3.místo – Terezka Lukešová (II. kategorie)

5.místo – Zuzanka Klosová (II. kategorie)

Všem zúčastněným děkujeme za hezké pěvecké výkony a vzornou reprezentaci školy a vítězům blahopřejeme!!!!