Přejít na obsah

Den Země a Fáboráček

 11.5.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Konečně nám vyšlo počasí a mohli jsme vyrazit do přírody na očekávanou akci Den Země a Fáboráček.

Nejdříve jsme začali brigádou jako každým rokem. Posbírali jsme nepořádek v přidělených regionech a sešli se u Myslivecké chaty, kde nás čekalo rozlosování do dvoučlenných hlídek. Deváťáci zatím připravili trasu pro Fáboráček a mohli jsme vyrazit. Pro letošní rok se stala vítěznou a také nejrychlejší hlídkou (jediná měla čas pod 30 minut) Lucie Pirklová a Marek Šrom, druhé místo získali Mates Holub a Patrik Šalda, třetí místo obsadili Michal Malinský a Dan Boušek. Celkem se zúčastnilo 29 běžících hlídek a také jsme měli 4 hlídky, které z nějakého důvodu nemohly běžet. Trať si prošly a plnily zadané úkoly na stanovištích. Nejšikovnější z nich byli Erik Zigmund a Katka Krásová.

yesPoděkování patří firmě EKOLA a deváťákům za vzorně připravený Fáboráček!yes

​                                                                                   Šťovíčková Hana