Přejít na obsah

Škola v přírodě "Plavba za poznáním do Orlických hor" (4. třída)

 25.5.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

V pátek ukončili žáci 4. třídy ŠVP s názvem "Plavba za poznáním do Orlických hor." Ani páteční počasí nás nezradilo a od rána svítilo sluníčko. Ještě před snídaní jsme si zabalili své věci a uklidili pokoje. Poté jsme si nafasovali svačinu a obědový balíček a vyrazili do centra Deštného v Orlických horách. Ve srubu Karolína jsme měli zamluvené 3 bowlingové dráhy. Děti si příjemně zpestřily poslední dopoledne školy v přírodě a poté jsme se již vydali zpět k našemu penzionu. Tam už na nás čekal autobus, který nás dovezl zpátky ke škole. Pevně věřím, že se všem čtvrťákům škola v přírodě líbila, a že na ní budeme všichni dlouho vzpomínat!

Adamcová Eva, Kacálková Marta a Světlana Roubíčková