Přejít na obsah

První polovina měsíce června I. oddělení

 12.6.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Pokaždé z kraje června,

lze květy k sobě rovnat,

a z nich věneček ručně plést,

do vlásků ozdobu tak vnést.

 

Začátek června (Den dětí) jsme s dětmi nemohli oslavit jinak, než točenou zmrzlinou. Byla výborná a někteří si několikrát přidalismiley.Ve družině jsme si procvičovali jemnou motoriku s modelínou (děti tvořily různé dorty, vykrajovaly zvířátka, …), venku na zahradě často malujeme (obyč. tužkou – to, co vidíme, progresy – noty,…) hrajeme pohybové hry (Honzo, vstávej!, Dlaňový souboj), relaxační hry (Padá hvězda, Milá babičko,…) a samozřejmě si hrajeme. Poslední měsíc ve školním roce je náročný. Děti si vylepšují známky a přitom už se vidí někde na prázdnináchsmileyVe družině probereme ještě několik témat, na které si s dětmi budeme povídat, ale snažíme se o to, aby to bylo zábavnou formou a vše je bavilosmileyČekají nás také delší procházky, na kterých budeme pozorovat nejen zvířata, ale i přírodu a její změny, sportovovní olympiáda a vyhodnocení celého roku v ŠD. Takže se děti ještě mají na co těšitsmiley