Posledních pár dní ve družině I. oddělení

 27.6.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Poslední dny ve družině si děti užily jak na zahradě, tak ve třídě. Vyráběli jsme ke dni otců kravaty, hráli jsme různé hry a relaxovali. Děti si domů poodnašely výrobky, obrázky, kelímky, pouzdra apod. uklizeli jsme hračky,  a to vše proto, aby se družina pořádně přes prázdniny uklidila a hlavně vymalovala. Na závěr školního roku děti měly diskotéku a ze zbylých peněz jsme nakoupili dobroty, které si děti samy vybraly. Tímto ,,večírkem" jsme s dětmi završili školu a oslavili příchod prázdnin. Při této příležitosti jsme slavnostně vyřadili kluky, kteří už do družiny chodit nebudou a ostatní děti dostaly diplomy za vše, co ve družině splnily a zvládly. Děti byly celý rok pracovité a zaslouží si pochvalu. Já jim za to moc děkuji!!!

Přeji všem -dětem i rodičům- krásné slunečné prázdniny a v září se budu těšit!!!😀 Pavlína Vítková