Bobřík Informatiky

10.11.2017  Ing.Lenka Řehounková

V pondělí 6. a v úterý 7. listopadu se žáci 5. -7. třídy zúčastnili školního kola soutěže Bobřík informatiky. Soutěžili jsme v kategorii Mini a Benjamin.

Bobřík informatiky je předmětová soutěž podporovaná ministerstvem školství. Soutěžící odpovídali na otázky z oblasti informatického myšlení, porozumění informacím, digitální gramotnosti, algoritmizace a řešení problémů.

A jaké byly výsledky, kolik dětí si ze soutěže odneslo bobříka?

1. třída -30 soutěžích – 7 bobříků – Doležalová K., Hodr L., Krčál M.,Macháčková A., Pávek M., Šimek F., Vopaři T.
  2. třída- 25 soutěžících- 6 bobříků – Gregor A. A., Kalábová A., Kalousek J., Páchová L., Vodehnal M., Žďárská A.
  3. třída- 22 soutěžících -11 bobříků – Aubus J., Čada M., Doležal J., Fekete O., Chládek F., Chromý M., Kulhavá K., Petrovický M.,Pirklová L., Urban R., Vacek T.