Přejít na obsah

Závěr listopadu I.odd.

 4.12.2017  lic. Pavlína Vítková,Dis.

V listopadu jsme si nejen hráli, ale navštívili jsme náš krásný kostel, v hojném počtu jsme se letos poprvé účastnili lampiónového průvodu, který se opravdu vydařil-dekujeme všem za účast, ale taky jsme se už pomalu ale jistě připravovali na vánoční jarmark, besídku a dělali vánoční (zimní ) výzdobu. Takže jsme s dětmi nacvičovali, tvořili a tvorili?. Napadl nám také první snížek, tak abychom jsme si od práce odpočinuli, vyrazili jsme ven načerpat nové síly. Na jarmark i besídku se moc těšíme. Taky na Mikuláše s čertem a andělem a hlavně na celý prosinec, který už na nás dýchá tou správnou vánoční atmosférou na každém rohu. My s dětmi už odpočítávání dny, kdy se s rodinou sejdeme u jednoho stolu a budeme se těšit na to

, co nám Ježíšek přinese pod stromeček.