Přejít na obsah

Vánoční jarmark

 20.12.2017  Mgr. Veronika Vaňousová

Ve čtvrtek 7. prosince proběhl ve škole tradiční vánoční jarmark. Žáci společně s učiteli nachystali pro návštěvníky bohatý výběr vánočních dekorací a drobných dárků. Škola se během odpoledne proměnila ve vánočně vyzdobené tržiště se spoustou stánků a kavárničkami, které lákaly návštěvníky k posezení a konzumaci kávy, čaje, svařáku, sladkých moučníků a jednohubek.

Atmosféru dokreslovala vánočně laděná hudební vystoupení žáků školy na podiu před kavárničkami. Žáci druhého stupně si opět připravili dobročinnou plyšákovou tombolu a bazárek dětských knih. Malí i velcí návštěvníci si mohli vyzkoušet zdobení perníčků, které si pro ně připravila paní Rábová, nebo si vytvořit rybku z pediku společně s naší bývalou žákyní Janou Mudruňkovou.

Děkujeme všem rodičům a dalším hostům za návštěvu a příjemně strávené předvánoční odpoledne.