Přejít na obsah

XV. ročník Vánoční laťky

 2.1.2018  PaedDr.Hana Šťovíčková

Překonat letošní laťku přišlo 15 výškařů. Co do kvantity byl tento ročník slabší, ale nahradila to kvalita sportovních výkonů. V kategorii ml. D zazářila Lucka, která flopem překonala 125 cm a málem se jí podařilo pokořit rekord této kategorie – 129 cm. Díky Robinovi a Karolíně jsme viděli zástupce dvou dalších kategorií. Oba předvedli parádně zvládnutou techniku flopu. Nejvíce závodníků bylo v kat. st. hochů. Devět výškařů předvedlo nádherný souboj. O třetím místě rozhodl až počet neplatných pokusů, neboť 140 cm překonali dva žáci. Michal Malínský měl 4 neplatné pokusy a David jen jeden. A to rozhodlo o neoblíbené bramborové medaili pro Míšu. Dále pokračovali jenom dva závodníci. Do výšky 150 cm byl Šimonovi jediným soupeřem Patrik, pak už jenom laťka. Šimon dokázal nejenom pokořit dosavadní rekord laťky 160 cm, přidat ještě 2 cm navíc a to vždy na první pokusy! Má prostě výbušný odraz, to nám předvedl i na atletickém čtyřboji. Blahopřejeme ke krásným 162 cm!

Výsledková listina Vánoční laťky 2017

Kat.ml.D –  1. Lucka PIRKLOVÁ  125 cm                 ml.H – 1. Robin MORÁVEK  115 cm

  1. Sára LEIEROVÁ       115 cm
  2. Petra SEDLÁČKOVÁ             110 cm

Kat.st.D – 1. Kája HODROVÁ      115 cm                  st.H – 1. ŠIMON HRČKA                 162 cm                                                                                                                                                   2. Patrik ŠALDA      150 cm                                                                                                                                                                        3.  David GOLDEMUND 140 cm