Přejít na obsah

Měsíc březen I. oddělení

 29.3.2018  lic. Pavlína Vítková,Dis.

Měsíc březen byl pro nás velice krátký díky chřipkovým a jarním prázdninám. Přesto jsme stihli navštívit velikonoční výstavu ,,U Džbánu“,  společně s II. a III.odd. vyzdobit chodby, třídy a nástěnky, vydat časopis ,,Družiňáček“ (už třetí:-)), vyrobit velikonoční zajíčky a jarní a velikonoční obrazy. Děti se vyřádily venku na hřišti, ale i v tělocvičně nebo na procházce. Objevovali jsme první jarní kytičky a pozorovali jsme přírodu, jak se probouzí po zimě. Konec měsíce jsme oslavili svátkem hudby – děti si zahrály na tělo, vyzkoušely různou rytmizaci, podívaly se, na co všechno se dá hrát (pila, skleničky, hřeben) a nakonec si zatančily u jejich oblíbených písní. Poslední den v březnu jsme si zkrátka užili.

Na závěr bychom chtěli popřát všem krásné Velikonoce!!!!

Pomlázka jak z obrázku
Upletl jsem pomlázku,
je hezčí než z obrázku.
Všechny holky, které znám,
navštívím a vymrskám. velikonocni_obrazky
Než mi dají vajíčko,
Vyplatím je maličko.

Paní vychovatelka a děti