Přejít na obsah

Mc Donald´s cup – okresní kolo

 10.5.2018  Mgr. Lenka Ludvíčková

Díky vítězství v  okrskovém kole si mladší fotbalisté vybojovali účast v okresním kole tohoto turnaje. Po celé dopoledne se klukům dařilo a opět patřili mezi favority. Postupně porazili Jablonné n. Orlicí 2:0 a Českou Třebovou 2:1. Na závěr bohužel nestačili na celek z Vysokého Mýta, kde těsně prohráli 1:2 a tím jim utekl další postup v této soutěži. Kluci pod vedením tatínka “ kouče“ pana Kalouse předvedli hezké fotbalové výkony a ukázali, že šikovných fotbalistů je na naší škole opravdu hodně :-).

Náš tým hrál v tomto složení:

David Žďárský, Tom Oláh, Péťa Pávek, Simon Videnský, Kuba Kalous, Honzík Borovička, Jony Fajfr, Honzík Ralik, Filip Kalous, Denis Neugebauer, Honzík Pěknic, Matýsek Schauer

Všem děkujeme za pěknou reprezentaci školy a panu Kalousovi za čas, který klukům věnoval.