Přejít na obsah

10 dní florbalu 1. stupeň

 23.5.2018  Mgr. Lenka Ludvíčková

V těchto dnech probíhá na zimním stadionu v České Třebové sportovní akce „10 dní florbalu“. V pondělí se odehrál turnaj pro žáky 1. stupně, kterého se účastnili i naši nejmladší florbalisté. Naši školu reprezentovali: Maty Krčál, Tom Vopařil, Adam Folk, Tom Honzík, Domča Kalous a Luky Gapko z 5. třídy, ale měli jsme také dva nejmladší zástupce z celého turnaje a těmi byli Matěj Šmétka a Kuba Krčál z 2. B, kteří byli plnohodnotnými posilami v našem týmu. Kluci po celé dopoledne hráli jistě, na hřišti podávali obětavé výkony a nebýt poslední prohry se ZŠ Svatopluka Čecha z Chocně B, postupovali by z 1. místa ze skupiny. Poslední prohra je však posunula do boje o bronzovou medaili, tam se střetli se ZŠ Svatopluka Čeha A, kde prohráli 3:6. Celkové 4. místo ze 14 zúčastněných týmů je perfektní výsledek. V průběhu turnaje kluci nastříleli celkem 24 gólů. Maty Šmétka 2 góly, Kubík Krčál 4 góly, Tom Honzík a Tom Vopařil shodně 3 góly, Maty Krčál 5 gólů a nejlepším střelcem našeho týmu byl Dominik Kalous se 7 góly. Klukům moc gratulujeme k výbornému výsledku.

Zápasy ve skupině :

ZŠ Libchavy – ZŠ Nádražní         6:2

ZŠ Libchavy – ZŠ Damníkov B    4:2

ZŠ Libchavy – ZŠ Horní Čermná            3:2

ZŠ Libchavy – ZŠ Habrmannova           2:1

ZŠ Libchavy – ZŠ Chrudim          4:1

ZŠ Libchavy – ZŠ Choceň B         3:2

Zápas o umístění:

ZŠ Libchavy – ZŠ Choceň A         3:6