Přejít na obsah

Štafetové běhy

 5.6.2018  Mgr. Lenka Ludvíčková

V pátek 1.6. proběhly na 1. stupni běžecké štafety. Každá štafeta se skládala ze zástupců jednotlivých ročníků, kteří vzájemně poměřili své síly. Všichni sportovci běželi, co to šlo, fanoušci z řad dětí fandili jako o život a fandící rodiče nás všechny velmi potěšili svou přítomností a podporou dětí na umělce. Výsledky byly opravdu velmi těsné.

  1. místo v čase 8:03,12 Adrianka Felgrová, Maty Schauer, Natálka Zítková, Kuba Kalous, Terezka Zachariášová, Honzík Pěknic, Lucinka Novotná, Honzík Borovička, Sabča Krýzlová, David Vacek, Terezka Kalousková, Domča Kalous

 

  1. místo v čase 8:04,82 Izabelka Petrláková, Kuba Šinkovský, Kristýnka Jankelová, Vojta Horníček, Viky Švecová, Kuba Krčál, Verunka Sedláčková, Dan Cindr, Sára Betlachová, Kryštof Suchomel, Anička Macháčková, Kuba Schauer

 

  1. místo v čase 8:11,32Janička Plačková, Danda Pražák, Sofinka Benešová, Simon Videnský, Kristinka Pecháčková, Maty Šmétka, Sofinka Leierová, Dan David, Jolanka Pávková, Martin Aubus, Kačka Lukešová, Tomík Vopařil