Přejít na obsah

Štafetové běhy E. Zátopka – II. stupeň

 20.9.2018  PaedDr.Hana Šťovíčková

Tento školní rok nám zářijové počasí přálo, a tak si závodníci tepla užili až moc. Proto tradiční vyhlášení nejlepších třídních štafet proběhlo ve stínu lip na hřišti u fary. Zde vidíte i naši fotografku Aničku Petrovou, která zpracovává fotodokumentaci ze školních akcí.

Školní rekordy v běhu na 400m sice nebyly překonány, ale štafeta 6. třídy se postarala o velké překvapení. Po nádherném souboji Jakuba Schauera a Davida Goldemunda si doběhla pro 2. místo. Deváťáci obhájili prvenství a Jakub Aubus z osmičky doběhl na třetím místě. Oceněni byli jak nejrychlejší běžci tak 10-členné třídní štafety.

Pořadí tříd:

  1.         9. třída
  2.         6. třída
  3.         8. třída
  4.         7. třída

 

Výsledková listina jednotlivců v běhu na 400m

 ml. H                                                                        st. H                                                 dívky

 Dominik Cindr 1:08,3              David Goldemund   1:03,9        Markéta Kalousková 1:18,4

Toník Borovička 1:10,5                   Jirka Vaňous    1:05,4                           Anča Kalousová  1:19,2

Jakub Schauer    1:11,1                    Lukáš Říha        1:08,2                          Terka Diblíková   1:21,1