Přejít na obsah

Adaptační pobyt 6.třídy – První den

 25.9.2018  Ing.Lenka Řehounková

Hlásíme se z prvního dne adaptačního pobytu v krásné Přírodní rezervaci TOULOVCOVY MAŠTALE. Sice o den později, ale nakonec se nám podařilo připojit na internet. Ubytováni jsme v pěkném hotelu Renospond, kde nám i výborně vaří. Navštívili jsme EKOCENTRUM PASÍČKA, kde proběhla jak prohlídka,tak  i beseda se sympatickou paní průvodkyní. Na závěr jsme zvládli vědomostní test a seznámili se se zvířecími obyvateli této stanice. Jediným mínusem je to počasí!!! Kombinaci zimy a deště odoláváme statečně pohybem. Odpoledne jsme vyrazili do Zderazi. Jsou zde dochována skalní obydlí, která vznikla na rozhraní 16. a 17. stol. Chrání je trpaslík ZDERAZÁK. Vřele doporučujeme. Den jsme uzavřeli „bojovkou“a různými aktivitami.

L.Řehounková, H.Šťovíčková, M.Kalcálková a žáci 6.třídy