Přejít na obsah

Okrskové kolo ve florbale ml.H

 26.11.2018  PaedDr.Hana Šťovíčková

V pátek 23. 11. 2018 jsme uspořádali další florbalový turnaj pro mladší hochy. V konkurenci ústeckých škol náš tým vybojoval krásné 2. místo. Turnaj zaslouženě vyhrálo družstvo ze ZŠ B-ří Čapků ÚO, které postupuje do okresního kola. Náš mladičký tým vedl kapitán Bobeš Kalousek a společně s Toníkem Borovičkou, který vstřelil 2 branky,  byli jedinými zástupci ze 7. třídy. Nejúspěšnějším střelcem našeho družstva byl Dominik Kalous se sedmi vstřelenými góly, Jakubu Fišerovi se podařilo dát dva góly a též Tom Vopařil vstřelil soupeři jednu branku. Vynikající hru jak v obraně i útoku předvedl Matěj Krčál a obrannou činnost Tomáš Honzík. Na lavičce povzbuzovali kluky David a Filip Šimkovi.

Žádný turnaj se neobejde bez realizačního týmu a my máme velmi dobře sehraný tým. Poprvé se v nové roli rozhodčího předvedl Jirka Vaňous a Filip Kočí pomohl při organizaci turnaje.

Chlapcům blahopřejeme ke sportovnímu výkonu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!