Přejít na obsah

Se školou na MS

 26.11.2018  PaedDr.Hana Šťovíčková

V pondělí 3. 12. 2018 jedenáct našich žáků – florbalistů navštíví společně s FbK Orlicko- Třebovska Mistrovství světa ve florbale. V Praze v O2 aréně uvidí dva zápasy v 16,45h Finsko x Dánsko a v 19,30h Švédsko x Norsko.

Odjezd ve 12,25h od autobusové zastávky Libchavy pošta ve směru Sopotnice.

Příjezd kolem půlnoci k ZŠ Libchavy.

Důležité upozornění – do arény nesmíte s jídlem ani pitím. Nutno naplánovat s rodiči kapesné.

JEDINEČNÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Produkční tým šampionátu chystá pro žáky spoustu překvapení. Tady je malá ochutnávka toho, na co se mohou těšit:

  • Unikátní intro show s projekcemi • Social Watch – zapojení do show na kostce, při použití hashtagu#WFCprague • Noise Meter – měřič hlasitosti • Scénky s maskoty • Přestávkové aktivity a soutěže • Tleskátka • Roztleskávačky • Zapojení do show se svícením mobilními telefony • Emoji challenge na kostce