Přejít na obsah

Vánoční laťka

 18.12.2018  PaedDr.Hana Šťovíčková

Tak už máme XVI. ročník VÁNOČNÍ LAŤKY za sebou. Skoro jsme to nestihli! Památkou na minulý ročník nám zůstala zlomená laťka, a tak jsme museli zakoupit novou. Dorazila minulý týden a 13 nejlepších výškařů z II. stupně se ji snažilo překonat v tento předvánoční čas. Sice rekordy ve čtyřech kategoriích nebyly překonány, ale i tak byly výkony ohromující. Vzájemné povzbuzování zkušené Petry a začínající výškařky Kláry, nádherně zvládnutý styl flopu u Lucky i Tomáše a na závěr boj mezi staršími chlapci o co nejvyšší skok – toť nádhera každý rok. Blahopřejeme ke sportovním výkonům všem atletům – výškařům v této technické disciplíně! Poděkování patří i spoluorganizátorům soutěže Honzovi Doležalovi, Tobiáši Vackovi, Maxovi Chromému a Radimu Urbanovi.

Mladší dívky:

  1. Petra Sedláčková 121 cm
  2. Klára Šimková 118 cm

Mladší hoši:

  1. Dominik Cindr 127 cm
  2. Tomáš Honzík 124 cm
  3. Adam Folk 118 cm

Starší dívky:

  1. Lucka Pirklová 139 cm
  2. Sára Leierová 110 cm

Starší hoši:

  1. David Goldemund 145 cm
  2. Lukáš Říha 142 cm
  3. Dominik daněk 136 cm