Přejít na obsah

Lyžařský kurz

 20.2.2019  PaedDr.Hana Šťovíčková

 

Tento školní rok můžeme nazvat lyžařský kurz „POHODOVÝM LYŽÁKEM“. Od pondělí 11. února do pátku 15. 2. 2019 jsme pořádali výcvik na Severomoravské chatě pro 35 našich žáků. Ze 7. třídy vyjelo 23 lyžařů a doplnilo je 12 zájemců z 8. třídy. Přálo nám počasí, sněhové podmínky byly výborné, kuchyň vynikající a co navíc – bezva parta dětí. Proběhl zde výcvik ve sjezdovém lyžování, snowboardingu a také začátky „běžkování“. Všichni účastníci i začátečníci zvládli lyžařský výcvik, který kvalitně vedli instruktoři Petr Kulhavý, Michal Švihálek, Jan Pipek a Hana Šťovíčková. Poslední den jsme uspořádali tradiční závody ve slalomu.

Sjezd na lyžích

  1. Bobeš Kalousek     28,8s          1. Lucka Pirklová               33,6s
  2. Domča Cindr         30,8s          2. Dorča Kittlitz                 35,1s
  3. Radim Urban        31,0s           3. Anička Petrová              36,6s

Snowboard

  1. Ála Kulhavý          48,1s
  2. Kiky Ralíková       55,2s
  3. Max Chromý         1:02,5min

A na závěr patří poděkování majitelům chaty manželům Gažarovým za jejich skvělé ubytování, instruktorům za vedení nejen lyžařského výcviku, firmě SOR Libchavy za odvoz bagáže a vám, žáci, za skvělou atmosféru!