15. 3. Recitační soutěž na I. stupni

 15.3.2019  Mgr.Iva Kittlitz

Dlouhá a náročná příprava vyvrcholila v pátek 15. 3. krásnou recitační soutěží, které se účastnilo 37 soutěžících. Soutěží provázelo několik dvojic žáků – moderátorů z 2. třídy. Akce proběhla rychle, hladce a moc jsme se při ní pobavili. Recitátoři nás obohatili krásnými básněmi a moderátoři předváděli úplná herecká představení. Obtížné to měla porota, která se s tím nakonec výborně popasovala a ocenila tyto žáky:

 

I. KATEGORIE

– žáci 1. třídy

 

1.  Elenka Kočí

1.  Verunka Lukešová

2. Matýsek Novotný

3. Agátka Kubová

 

II. KATEGORIE

– žáci 2. a 3. třídy

 

1. Deniska Hamanová

1. Kristinka Pecháčková

2. Janička Plačková

2. Pepík Kacálek

3. Adrianka Felgrová

3. Jiřík Schauer

3. Kristýnka Jankelová

 

III.  KATEGORIE

– žáci 4. a 5. třídy

 

1. Sofinka Leierová

2. Terezka Lukešová

2. Lucka Říhová

3. Barunka Štěpánková