Přejít na obsah

Březen – I. oddělení

 31.3.2019  lic. Pavlína Vítková,Dis.

BŘEZEN

Když se březen vydaří,
je to krásné předjaří.
Když se projdeš trochu venku,
hned narazíš na sněženku.
Ptáci si už zpívají,
příchod jara vítají.
Už aby tu jaro bylo,
sluníčko nás potěšilo!
A počasí nám v březnu opravdu přálo. Děti už lákaly jaro svými výrobky a výtvarnými pracemi. Jarně jsme si vyzdobili nejen chodby, ale i třídy. V rámci projektového týdne jsme s přírodou opravdu srostli a věřím, že si děti z tohoto týdne odnesly spoustu zajímavých informací a spoustu zážitků. Vydali jsme již 7. číslo časopisu Družiňáček. Také jsme pokračovali ve sbírání informací o naší krásné zemi. Bavili jsme se o Libereckým kraji, o českých jménech, hradech, apod. Chodili jsme na procházky, do tělocvičny a na školní hřiště. Hráli jsme si, soutěžili,..měsíc byl opravu nabitý a duben, který nás čeká,  slibuje také spoustu zážitků:-).

Paní vychovatelka a děti