Přejít na obsah

Recitační soutěž na 2. stupni

 4.4.2019  Mgr.Zuzana Novotná

Ve čtvrtek 4. dubna se na 2. stupni konala recitační soutěž. Opět se potvrdilo, že kvalita vystoupení rok od roku stoupá, neboť odborná porota ve složení paní ředitelka Marie Linhartová a pí učitelky Lucie Lamačová a Zuzana Novotná neměla ani letos rozhodování jednoduché.

Velmi silná sestava recitátorů se představila v kategorii 6. a 7. třídy. Třetí místo obsadila Terka Oláhová (7.tř.), o druhé se podělily Nikča Marčíková (6.tř.) a Péťa Sedláčková (7.tř.) a na první stupínek shodně vystoupaly Aneta Krýzlová (7.tř.) a Kristýna Raliková (7.tř.), které porotu ohromily nejen skvělým přednesem, ale i svými hereckými výkony.

Vysokou kvalitu vystoupení udrželi také osmáci, soutěžící ve vyšší kategorii. Zde se na třetí příčce umístil Max Petrovický. Vítězství si procítěným přednesem vybojovala hned dvojice soutěžících, a to Sára Leierová a Max  Chromý.

Děkujeme všem recitátorům za pečlivou přípravu a krásný umělecký zážitek.

Zuzana Novotná, Lucie Lamačová