Přejít na obsah

Poznávání rostlin či živočichů – školní kolo I.stupeň

 29.4.2019  PaedDr.Hana Šťovíčková

Celkem 22 mladých přírodovědců z I. stupně si dnes vyzkoušelo ve školním kole Poznávání živočichů či rostlin své znalosti v daném oboru zoologie nebo botaniky. Nejvíce obsazena byla kategorie 4. – 5. tříd v poznávání živočichů – 15 žáků. Vždy postupují tři do regionálního kola v České Třebové, které se bude konat 7. května 2019.

 

Postupující žáci:

 

kat. 4. – 5. tříd                                                                                      kat. 3. tříd

  1. Dolečková Veronika 5. tř. 39 bodů                               1. Krčál Jakub    3.B         30 bodů
  2. Rosáková Šarlota            5. tř.   37 bodů                                   2. Kacálek Filip       3.A          27 bodů
  3. Suchomel Kryštof            5. tř.  25 bodů                                   3. Ondřej Macháček  3.B       21 bodů

 

V poznávání rostlin se zúčastnilo celkem 7 žáků a podle výsledků bylo vybráno v každé kategorii po jednom žákovi. Za mladší nás bude opět reprezentovat Jakub Krčál, který získal 22 bodů, a za starší Eva Jiřelová, které utekl postup v předcházejícím poznávání o jeden bod.

 

Všem postupujícím blahopřejeme a držíme palce!