AKCE KVĚTEN

30.4.2019  Alena Pulkrábková

15.5.- středa- JARNÍ SETKÁNÍ S RODIČI- DRÁČCI-15:30 hod.

Program: vystoupení dětí, společné tvoření, posezení u kávy, čaje

Prosíme rodiče dětí z oddělení Námořníků, aby si své děti vyzvedli do 15:00hod.

16.5.- čtvrtek- JARNÍ SETKÁNÍ S RODIČI- NÁMOŘNÍCI-15:30 hod.

Program: odpoledne s  dětmi bude pojaté netradičně a hodně prožitkově, proto prosíme, aby ke každému dítku přišel pouze jeden dospělý (v pohodlném oblečení).

Prosíme rodiče dětí z oddělení Dráčků, aby si své děti vyzvedli do 15:00hod.

16.5. – návštěva DRUŽINY V ZŠ – seznámení, hry a program pro děti

Přiveďte děti do 8:00 hod.

17.5. pátek– proběhne v 10:00 hod. dopoledne na zahradě výsadba keříků související s projektem přírodní zahrady. Je zde nutná spoluúčast rodičů a fotodokumentace. Prosíme tedy všechny rodiče, kteří mají čas , aby přišli pomoci. Je to na chvilku , s sebou- rýč, lopatu, hrábě, nebo motyčku-kdo co má:). Účast nahlaste předem!

POZOR ZMĚNA! 29.5. AKCE na hřišti – SOKOL LIBCHAVY Pořádané FAČR – přijedou profesionální trenéři a na fotbalovém hřišti připraví zábavné dopoledne pro děti z MŠ a ZŠ.

Pro předškoláky a starší děti z oddělení Dráčků. Přiveďte děti do 8:00 hod., oblečte je do sportovního, dejte jim batůžek a do něj pití.

30.5. Jezdecké dopoledne na jízdárně u Vinsenzů

Povídání o koních, ukázka skoků, svezení na ponících. Přiveďte děti do 8:00 hod. Cena 50 Kč – uhradíme z fondu.

28.5. úterý- OSLAVA DNE DĚTÍ V PINGUIN PARKU PŘÍVRAT

Podrobnosti budou vyvěšeny v MŠ na nástěnce.