Přejít na obsah

Přírodovědná soutěž v České Třebové – I. stupeň

 23.5.2019  PaedDr.Hana Šťovíčková

Sedmého května proběhla tradiční regionální soutěž Poznávání přírodnin a minerálů v České Třebové pro žáky z I. stupně. Z našich přírodovědců se nejlépe vedlo Jakubu KRČÁLOVI, který  obsadil krásné 2. místo, kdy poznal všechny zvířata i minerály – 36/6 bodů . Z bonusové nabídky nepoznal jen dva exponáty. Celkem v této kategorii soutěžilo 47 žáků a mezi nimi i Filip Kacálek 28/4 bodů a Ondřej Macháček 21/2 body.

 

V poznávání rostlin a minerálů pro žáky ze 3. tříd se zúčastnil opět Jakub KRČÁL a se ziskem 27/2 bodů obsadil pěkné 25. místo ze 47 soutěžících. Jakubovi srdečně blahopřejeme!

 

V kategorii 4. – 5. tříd nás v poznávání živočichů a minerálů reprezentovali Šarlota Rosáková 32/3 bodů a Kryštof Suchomel 31/3 bodů. V konkurenci 57 soutěžících obsadili pěkné 43. a 46. místo. Výsledky byly velmi těsné, pro porovnání – nejlepší získal 44/10 bodů.

V poznávání rostlin a minerálů získala 21/1 bodů Eva Jiřelová.

 

Srdečně Vám blahopřejeme a oceňujeme Vaši přípravu na soutěž.