Přejít na obsah

TOBOGA Bongo Brno – 5.třída

 4.6.2019  Mgr. Martina Sokolová

V úterý 4.6. vyrazili páťáci na výlet za vydělané peníze z Abecedy peněz do Brna, kde strávili téměř tři hodiny v zábavním parku TOBOGA Bongo. Na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky. Kapacita areálu činí 300 osob, ale my jsme měli celé Bongo pro sebe! K dispozici bylo nespočet atrakcí a aktivit, jako například skluzavka volný pád, horolezecká stěna, trampolíny, multifunkční hřiště, adrenalinové bungee trampolíny, šlapadla a tříkolky, formule a auta, stolní fotbálek, masážní křesla, airhockey a jiné. Po řádění jsme návštěvu tohoto místa zakončili malinovkou a palačinkou se šlehačkou.

Jak jsme tento den prožívali, můžete vidět na fotografiích. Čeká nás ještě jeden výlet a to do Prahy, kde máme v plánu navštívit například Neviditelnou výstavu.