Přejít na obsah

ZÁŘÍ – 2. ODDĚLENÍ

 4.10.2019  Světlana Roubíčková

V měsíci září jsme ve 2. oddělení přivítali nové prvňáčky. Pomalu se společně seznamujeme, zvykáme si na nové prostředí a režim ve školní družince. Poznáváme se  při sportovních i volných hrách, ale i na vycházkách a ve družince, kde si vyprávíme a učíme se naslouchat druhým. Vyrobili jsme si papírové tričko, kde měly děti možnost namalovat něco o sobě. Pozorujeme změny v přírodě kolem sebe i na zahradách a v lese.

Při společné akci s 1. oddělením jsme si vyšli kousek trasy po naučné stezce k lesu a kolem památného dubu zase zpátky do školy. Počasí se nám vydařilo a všichni jsme si přírodu krásně užili.

Každý měsíc se věnujeme tématům z naší celoroční hry, která má tento školní rok název “ CESTA  ŽIVOTEM“ a její obsah si můžete přečíst na stránkách školy v sekci DRUŽINA – Celoroční hra.

Přejeme Vám krásný začátek podzimu:-)