Přejít na obsah

Přírodní úprava zahrady u ZŠ

 14.11.2019  Mgr. Veronika Vaňousová

Vážení rodiče,

naše škola plánuje úpravu školní zahrady tak, aby lépe vyhovovala požadavkům na moderní a atraktivní pojetí výuky. Zahrada na pozemku u školy by se měla stát prostorem, kde budou žáci pobývat daleko častěji než je tomu nyní.

Rádi bychom vytvořili zázemí pro výuku především přírodovědných předmětů. K financování chceme využít dotačního programu Státního fondu životního prostředí – výzvu 7/2019 (podrobnosti zde).

Obracíme se na Vás, rodiče našich žáků, s prosbou o vyjádření k budoucí podobě zahrady. Máte-li náměty, které by podpořily výuku, prosíme, sdílejte je s námi na adrese v.vanousova@zslibchavy.cz, popř. po předchozí dohodě osobně ve škole.

Přikládáme obrázky našich žáků – jakou zahradu by chtěli mít oni.