Přejít na obsah

listopad I. oddělení

 30.11.2019  lic. Pavlína Vítková,Dis.

Padá listí zlaté rudé, je ho plná zahrada.

A co potom padat bude, až to listí opadá?

Potom bude padat sníh, co ho bude ve větvích.

Co ho bude všude, všude, jen to slunce bude rudé.

V měsíci listopadu jsme začali pilně nacvičovat na besídku, bavili jsme se o smyslech, připravovali jsme výrobky na jarmark, pekli jsme perníčky, zpívali, tančili a chodili na vycházky. Největší akce  (díky šablonám)byla spolupráce s paní Kaplanovou, kdy jsme se vydali do Zahradnictví Na Statku. Paní Kaplanová dětem povídala o větvičkách, zvířátkách, apod a nakonec si děti vyrobily ,,vánoční stromeček“. Byla to velice příjemná spolupráce a už se těšíme na další. Díky další  šabloně jsme měli tandemovou výuku s paní učitelkou Javůrkovou, která s námi strávila 3 odpoledne a pomáhala nám s pečením perníčků, s vyráběním na jarmark a s nácvikem na besídku. Opět děkujeme a těšíme se na další hodiny takto strávené. Máme před sebou poslední měsíc….Už se těšíme na jarmark, besídku, Advent v kostele a hlavně na Ježíška:-)

Paní vychovatelka a děti