Přejít na obsah

Vánoční sportování na II. stupni

 21.12.2019  PaedDr.Hana Šťovíčková

Žáci II. stupně zakončili kalendářní rok 2019 nejen zhlédnutím filmu Wonder – „(Ne)obyčejný kluk“, který vypráví fascinující a dojemný příběh Augusta Pullmana, ale také pohybem. Kolem 50 bruslařů vyrazilo na zimní stadion, zájemci o bowling do Radavy a nejstarší studenti do posilovny Sporthotelu Tichá Orlice. Celý učitelský sbor se s radostí podílel na organizaci sportovních akcích.

 

Na ledové ploše nejrychlejší časy zajeli Bobeš Kalousek a Honza Dostál – 11,7s. Letošní rychlobruslařkou časem 15,2s je Anička Macháčková, která ve finálové jízdě porazila Lucku Pirklovou.

Na bowlingu byli nejúspěšnější: 105 bodů Vojta Motyčka, 103 bodů Dominik Cindr, 102 body Kuba Aubus, 101 bod Andrea Procházková a Jenda Crhonek.