Přejít na obsah

Úspěch nejmladších florbalistů

 27.1.2020  PaedDr.Hana Šťovíčková

Ve čtvrtek 23. 1. 2020 jsme na naší škole uspořádali poslední okrskové kolo ve florbale pro nejmladší florbalisty ze 4. a 5. tříd. Přivítali jsme u nás 2 ústecké týmy, bohužel z České Třebové družstvo nedorazilo. První zápas jsme vyhráli o jeden gól nad chlapci ze ZŠ Komenského ÚO. Druhé utkání bylo též velmi vyrovnané. Ale koncovku jsme zvládli na výtečnou a o dvě branky porazili hochy ze ZŠ Třebovská ÚO. Jako vítězný tým postupujeme do okresního kola, které se bude hrát 5. 3. v Brandýse nad Orlicí.

Kapitánem libchavského týmu byl Matěj Šmétka, který předvedl výborný výkon a vstřelil 4 branky. Gólmanem byl v prvním zápase Nicolas Doleček, kterého po natažení svalu vystřídal v druhém utkání Kuba Kalous. Po dvou gólech dali stále se zlepšující Šimon Adamec a rychlý Kuba Krčál. Po jedné brance vstřelili s velkým přehledem hrající Honzík Borovička a Denis Neugebauer. Dalšími hráči byli Adam Chládek s Šimonem Suchomelem. Hoši blahopřejeme!

Poděkování patří i Tobiáši Vackovi a Radimu Urbanovi za kvalitní výkon v rozhodování všech utkání.