Přejít na obsah

Školní bowlingová liga

 4.3.2020  PaedDr.Hana Šťovíčková

Naši bowlingáři si po neúspěšném čtvrtém únorovém kole polepšili. V pondělí 2. března v pátém kole ŠBL se  našemu chlapeckému týmu podařilo opět získat 3. místo. Zadařilo se Maximu Chromému, který v jednom náhozu dal 158 bodů a v celkovém pořadí jednotlivců obsadil krásné 10. místo. Jakub Aubus si drží 13. místo a z děvčat je nejúspěšnější Lucka Pirklová na 19. místě. V tento den dala v jednom náhozu 135 bodů. Nesmím však opomenout na nejlepší nához Adély Fricové ve 4 kole – 125 bodů.

Hlavní organizátor pan Zdeněk Barvínek napsal:

„Do čela skupiny se po pátém hracím dni vrátili hráči ZŠ Třebovská, kterým radost z celkového vítězství můžou pokazit už jen hráči VDA Česká Třebová. Ostatní hrají už hlavně pro radost, což se mi zdá dostatečným důvodem ke hře.“

A my jen dodáme, že souhlasíme.