Přejít na obsah

Vítězství a postup nejmladších florbalistů

 6.3.2020  PaedDr.Hana Šťovíčková

Ve čtvrtek 5. března proběhlo v Brandýse nad Orlicí okresní kolo ve florbale pro II. kategorii, což jsou žáci ze 4. – 5. tříd. Našim florbalistům se střelecky dařilo, i když jsme první zápas prohráli s chlapci z Vysokého Mýta 3:5, potom následovaly už samé výhry. Družstvo z Lanškrouna jsme porazili 5:2, domácí tým 6:2 a závěrem 8:1 chlapce z Jablonné nad Orlicí. Po skvělém sportovním a kolektivním výkonu náš tým zaslouženě postoupil do krajského kola, které se uskuteční 19. března v Pardubicích. Na naší škole se to podařilo zatím jen jednou a to týmu starších chlapců vedených kapitánem Jirkou Vaňousem před 2 roky.

Srdečně blahopřejeme k postupu kapitánu družstva Matěji Šmétkovi (7 gólů), který skvěle hrál v útoku a předvedl výbornou techniku hole, gólmanovi Danu Cindrovi, jenž svým výkonem byl oporou mužstva, Jakubu Krčálovi (3 góly) zajišťujícímu jak účinnou obranu, tak přesné přihrávky, Janu Borovičkovi za skvělou obrannou činnost a přehled ve hře, nejúspěšnějšímu střelci týmu Ondřeji Macháčkovi (8 gólů), Šimonu Adamcovi (3 góly), Nicolasi Dolečkovi (1 gól) a náhradníkovi Adamu Chládkovi.

Díky všem za vzornou reprezentaci libchavské školy!