Přejít na obsah

Nejlepší učitelé se zrodili v šestém ročníku! :-)

 15.4.2020  Mgr. Martina Bolková

V rámci českého jazyka si žáci ze šestých ročníků zahráli na učitele. Vymysleli si různé aktivity, které nám pak krůček po krůčku vysvětlili, čímž se nenápadně učili správnému popisu pracovního popisu. 🙂 Většina žáků své postupy i perfektně zdokumentovala, za což jim ze srdce děkuji a s jejich svolením se o pár jejich výtvorů podělím. 🙂

 

Neopomněli jsme vyhlásit soutěž o „Nejlepšího učitele na dálku“. Spojení nás však bohužel trošku zlobilo, proto se hlasování nemohli zúčastnit všichni. Přesto se na nejvyšší příčky probojovali tito žáci:

6.A                                                                                              6.B

1. místo – Péťa Jankele                                                          1. místo – Ája Šaldová

2. místo – Davča Vacek                                                          2. místo – Míra Kalousek

3. místo – Terezka Morávková                                             3. místo – Kája Strnadová

 

Ještě jednou všem šesťáčkům (a jejich rodičům) děkuji za snahu, kreativitu a šikovnost! 🙂

Martina Bolková a kolektiv žáků 6.třídy