Přejít na obsah

Výstupy druháčků z domácího učení 20. 4.

 20.4.2020  Mgr.Eva Adamcová

Druháčci se tento týden opět vrhli s velkým zaujetím do zadaných aktivit. Na celý týden jsou pro ně připravené pestré a různorodé úkoly. Dnes si vyzkoušeli popis pohádkové postavy dle připravené osnovy. A poradili si s tím výborně:-) Zítra je bude čekat společná online výuka zaměřená na domácí mazlíčky. Budeme si povídat o tom, jaké domácí mazlíčky děti doma mají nebo chtějí mít, a co vše obnáší péče o ně. V prvouce se ještě na chvilku vrátíme k hospodářským zvířatům. Co si děti zapamatovaly z minulého týdne mohou zúročit v krátkém online kvízu, který jsem pro ně nachystala. Čtvrteční společnou online výuku budeme věnovat opakování pravopisu po měkkých a tvrdých souhláskách. Jak si děti poradily s popisem postav můžete posoudit z přiložených fotografií:-)

Eva Adamcová a kolektiv žáků 2. třídy