Přejít na obsah

Výstupy druháčků z domácího učení 20. 5.

 20.5.2020  Mgr.Eva Adamcová

V tomto týdnu dostali žáci druhé třídy opět nabídku různorodých aktivit, díky kterým si procvičují již zvládnuté učivo. V pracovním listu z matematiky prokázali druháčci, že bez potíží zvládají matematické operace bez přechodu i s přechodem desítky do sta, vzestupné řazení čísel, porovnávání čísel do sta i zaokrouhlování na celé desítky. Hravou formou došlo také k seznámení s vyvozováním některých násobků. Při úterní online hodině jsme si napsali společně diktát a procvičili jednotlivé pravopisné jevy. V českém jazyce si děti procvičily užívání podstatných jmen a sloves ve větách a užily si čtenářskou dílničku. Jak si s některými aktivitami druháčci poradili můžete vidět na přiložených fotografiích:-)

Eva Adamcová a kolektiv žáků 2. třídy