Přejít na obsah

Výstupy druháčků z domácího učení 24. 5.

 24.5.2020  Mgr.Eva Adamcová

Druháčci zakončili poslední týden, kdy všichni společně pracovali z domácího prostředí. Mám velkou radost, že děti nepolevují ve své pilné práci a zodpovědně plní všechny zadané vzdělávací aktivity. Tento týden zakončili žáci druhé třídy koláží na téma „ovoce“ nebo „zelenina.“  Nejprve zhlédli krátké výukové video na toto téma, a poté se měli pomocí obrázků seznámit s jednotlivými druhy ovoce či zeleniny a zaznamenat jejich užitek a význam pro člověka. Stejně jako s ostatními zadanými aktivitami v tomto týdnu, si druháčci i s tímto úkolem poradili skvěle:-) Děkuji rodičům, že poctivě dokumentují práci dětí, a díky fotografiím můžeme společně sledovat, jak děti prohlubují a zdokonalují své dosavadní dovednosti a znalosti.

Eva Adamcová a kolektiv žáků 2. třídy