Přejít na obsah

Distanční výuka ve třetí třídě 23. 10.

 23.10.2020  Mgr.Eva Adamcová

Žáci třetí třídy mají za sebou další týden pečlivé a zodpovědné práce v rámci distanční výuky. A stihli toho opravdu mnoho! Kromě procvičování učiva matematiky a českého jazyka v pracovních sešitech a pracovních listech si vyzkoušeli procvičování učiva pomocí internetových aplikací a kvízů, získávali nové informace z didaktických videí a porovnávali délku úseček pomocí provázku či proužku papíru. V průběhu týdne nechyběl ani čas na čtení a ilustraci knihy a prostor se našel i pro aktivitu v rámci činnostní matematiky. Někteří odvážlivci využili i možnost vyzkoušet si natočit krátkou reportáž! Čtyřikrát v týdnu proběhla společná online hodina, kde jsme se věnovali výuce matematiky, českého jazyka a angličtiny. V poslední online hodině jsme si společně zhodnotili průběh dosavadní distanční výuky.

Děkuji všem třeťáčkům za zodpovědný přístup k plnění zadávaných aktivit a rodičům za skvělou spolupráci 🙂

Eva Adamcová a kolektiv žáků 3. třídy