Projekt HOBIT – 8. a 9. třída

 23.11.2020  PaedDr.Hana Šťovíčková

V pátek 20. 11. proběhl v 8. a 9. třídě plánovaný projekt HOBIT – Hodina Biologie pro živoT

 

Žáci se z úvodní prezentace dozvěděli, jak rozpoznat srdeční infarkt od mozkové příhody a jak správně reagovat. Po přihlášení do e-learningu programu HOBIT pak zhlédli simulační scénky (krátká videa reálně představující příznaky onemocnění) a své znalosti si hned ověřili v testu. V 9. třídě si nejlépe vedli Áďa Bašniková a Artur Gregor, v osmé to byla děvčata – Šimková Klára, Nikča a Natka Jindrovy.

 

Naše poděkování patří regionální koordinátorce projektu pro Pardubický kraj Ing. Marcele Pohankové, která zkušeně vedla online hodiny.

 

Jsme moc rádi, že se projekty k záchraně života realizují, a naši žáci vřele doporučují program jak ostatním školám, tak i veřejnosti.