Noc vědců jinak – letos s podtitulem Člověk a robot

 25.11.2020  Ing.Lenka Řehounková

Každoročně pořádá Univerzita Pardubice NOC VĚDCŮ.

Letošní rok je v mnohém jiný. Bude to poprvé, kdy se Noc vědců, která se koná ve stejný den jako u nás i v dalších stovkách škol a institucí v celé Evropě, odehraje zcela netradičně.  Nepozveme Vás za tajemstvím a zábavnou vědou do univerzitního kampusu na některou z našich sedmi fakult, ale do online prostoru. Poprvé využijeme přímý přenos z univerzitní auly a budeme živě zpovídat vědce, ukazovat kuriozity, a nabízet prostřednictvím videí pohled do laboratoří a ateliérů všech fakult najednou. Celým přenosem bude navíc provázet známý moderátor a pardubický patriot Pavel Cejnar.

Sledovat nás můžete v pátek 27. listopadu od 16 do 22 hodin na upce.cz/nocvedcu nebo na našem Facebooku.

Více informací o akci najdete na upce.cz/nocvedcu