HOBIT získává nové školy, partnery i obsah!

 1.12.2020  PaedDr.Hana Šťovíčková

HOBIT letos oslavil 6. rok svého života a za podzim se do jeho programu zapojilo 16 nových škol. Velkou zásluhu na tom mají noví členové týmu – krajští koordinátoři, kteří e-learning a další vzdělávací materiály představují na školách ve svých regionech.

 

Tyto dvě nemoci však nejsou jediným nebezpečím dnešní doby, proto se rozhodli rozšířit program HOBIT o další modul. V něm Vaše děti a žáky naučí, jak s infekčními onemocněními a s Covid-19. Modul by rádi spustili hned na začátku příštího roku.

 

Dalším rozšířením, které se chystá v příštím roce spustit, je HOBITí hra. V té si budete moci Vy i Vaše děti vyzkoušet, jaké to je potkat člověka s mrtvicí či infarktem. Pomocí pozorování a rozhovoru budete moci zjistit, co nemocnému je a jestli potřebuje Vaši pomoc. A bude záležet právě na vašem rozhodnutí, jak to s nemocným dopadne. Můžete se těšit na krásné grafické zpracování, propracovaný obsah a mnoho rozšíření, které ze hry vytvoří zábavný trenažér pro vážné životní situace.