Přejít na obsah

Štafetové běhy 1. stupně

 28.6.2021  Mgr. Lenka Ludvíčková

V pátek 25.6. jsme zakončili sportování na 1. stupni tradičními běžeckými štafetami. Každá štafeta se skládá ze zástupců z jednotlivých ročníků – vždy jeden chlapec a jedna dívka. Všichni běžci dali do svého výkonu maximum a prokázali tak nejen svoji fyzickou kondici, ale také týmového a  bojovného ducha. Všem běžcům, fanouškům i organizátorům patří dík. Velkou pochvalu posíláme všem prvňáčkům, pro které to byly první větší běžecké závody ve škole. Prvňáčci vše zvládli skvěle a přispěli svými výkony do jejich týmů!

 

1.místo: čas – 8:13,30

Viky Matějková, Bruník Balhar, Amálka Michálková, Maty Vaňous, Anežka Čápová, Maty Novotný, Esterka Valčíková, Daník Pražák, Naty Zítková, Petr Pávek, Terezka Zachariášová, Jony Fajfr

 

2.místo: čas – 8:13, 80

Mája Kutyň, Mikulášek Machů, Klaudinka Toušková, Tom Doubrava, Emička Škrabanová, Kuba Jirucha, Monča Kapounová, Matěj Schauer, Barča Šrůtková, Vojta Horníček, Viky Švecová, Filip Kalous

 

3.místo: čas – 8:31,10

Mirunka Javůrková, Adámek Schauer, Vendy Voleská, Vítek Pěknic, Elenka Kočí, Jára Vaňous, Kája Doležalová, Oliver Martinec, Naty Zítková, Tom Oláh, Viky Švecová, Maty Šmétka