Turistický kroužek – TLAPKY

29.9.2021  Světlana Roubíčková

TLAPKY – je náš nový turistický kroužek. Máme za sebou první setkávací výlet. Nejdříve jsme si ve škole pověděli pár slov o tom , co je turistika, seznámili jsme se s různými turistickými značkami, vymýšleli jsme název našeho klubu a nakonec se každý sám namaloval jako začínající TLAPKA. Vydali jsme se na prohlídku hospodářství k“ Cejpům“ , kde jsme si měli možnost prohlédnout všechna zvířátka, ale i se děti mohly povozit na traktoru. Tímto moc děkujeme celé rodině naší paní učitelky Kamily Hruškové.

Čekala nás ještě cesta do Cakle a zpět. V Cakli si děti pohrály, vyrobily si podzimní čelenky a také si mohly pokoupit něco dobrého na zub:-). Počasí nám přálo a těšíme se na další společnou akci.

TLAPKY