Přejít na obsah

Říjen v I. oddělení

 30.10.2021  lic. Pavlína Vítková,Dis.

Říjen
Říjen, barevný je sen,
jen pohleďte do oken.
Žlutá, červená a hnědá,
malíř říjen plátna hledá,
s každým lístkem dal si práci
a znovu se k němu vrací.

V měsíci říjnu nám přálo sluníčko a většinu času jsme se snažili trávit venku – na školním hřišti, za farou a chodili jsme na procházky. Vzhledem k tomu, že bylo krásně, užili jsme si mnoho aktivit s přírodninami – listí, kaštany, větvičky, kukuřice apod.  – s tím vším jsme pracovali. Pro babičky a dědečky jsme malovali přáníčka a pekli perníčky. Také jsme si družinu vyzdobili na Halloween a děti si ,,zařádily“ v maskách. Poslouchali jsme různé hudební žánry,  cvičili jógu a hráli pohybové hry. Aktivit bylo mnoho a jsme rádi, že nám vše vychází podle plánu:-)

Paní vychovatelka a děti