Přejít na obsah

KRABICE OD BOT

 15.11.2021  Alena Pulkrábková

Milí rodiče,

 

Rádi bychom se i tento rok zúčastnili akce KRABICE OD BOT, která se koná každoročně v období před Vánoci. Děti se tím učí empatii, sounáležitosti, pomoci druhým… Chtěli bychom Vás touto cestou požádat o pomoc a zapojení se do této aktivity.

Pokud chcete a máte možnost, doneste dáreček do MŠ, my s dětmi vytvoříme 3 krabice dle zadaných kritérií a zavezeme je do odběrného místa.

NUTNO DONÉST DO MŠ DO 23. 11. 2021!!!

Naše školka bude plnit 3 krabice pro děti:

Holka 15. – 17. let    1X

Kluk 15. – 17. let       2X

 

Donést můžete:

Kosmetika a drogerie

Bižuterie, šátky, kabelky, peněženky, rukavice a další doplňky

Knihy, časopisy, diáře, zápisníky-odpovídající věku

Láhve na pití, vaky na záda

Drobná elektronika ( power banka, sluchátka, flash disk…)

Karetní společenské hry

Psací potřeby

Čokoláda a jiné dobroty

Atd.

Berte prosím na vědomí, že tato krabice je pro dané dítě jediným dárkem. Proto by měla obsahovat věci pěkné, nové, popř. nepoškozené, s ohledem na věkovou kategorii. Zkuste si představit, co byste v tomto věku ocenili a rádi dostali-( v rámci  možností).