Pestrý pátek v 1. třídě

 19.11.2021  Mgr.Eva Adamcová

Poslední den tohoto pracovního týdne, v pátek 19. 11., si prvňáčci užili opravdu pestrý program. V prvních dvou vyučovacích hodinách proběhlo další tandemové vánoční a zimní tvoření s paní učitelkou Verčou Vaňousovou a Kamčou Hruškovou. Tentokrát si děti vyrobily veselé sněhuláčky a stromečky a připravily si materiál na další výrobky – hvězdičkový závěs a přáníčko, které budou dokončovat v příštím týdnu. Celé dvě hodiny pracovali všichni prvňáčci s velkým zaujetím a měli radost z pečlivě odvedené práce. Poslední vyučovací hodinu jsme se zúčastnili ekologicky zaměřeného programu „Tonda Obal.“ Hravou a zábavnou formou byly děti seznámeny s problematikou správného třídění a dalšího zpracování odpadu. Celé dopoledne nám rychle uteklo a příjemně jsme si ho užili 🙂

Eva Adamcová a kolektiv žáků 1. třídy